PËR NE

Përparim

 • DSC_7889
 • DSC_7896

Nisun

PREZANTIMI

Dongguan Nisun Metal Mold Co., Ltd. u themelua në vitin 2002, dhe kompania e dytë që Kunshan Libiao Co hardware precision., LTD.u themelua në vitin 2007 në Kunshan, provincën Jiangsu, Ne jemi të specializuar në prodhimin e një fabrike të brendshme, fabrika e mykut të vidave të pllakave të dhëmbëve. Në 2018, Huatai (Thailand) Technology Co., Ltd. dhe Dongguan Xingmao Import and Export Co. ., Ltd. u krijuan përkatësisht për t'u shërbyer klientëve globalë më shpejt dhe me lehtësi. Importuar nga niveli kryesor i zhvillimit, prodhimit, testimit të pajisjeve të Azisë, ka nga Tajvani dhe përvojë disa vjeçare në inxhinierët e mykut…

 • -
  E themeluar në vitin 2002
 • -+
  20 vjet eksperience
 • -+
  Personeli teknik
 • -+
  Më shumë se 20 milionë dollarë

Produkt i nxehtë

Cilesi e larte

Ekspozita

Shërbimi së pari

 • Shfaqja Ndërkombëtare e Mbërthimit në Kinë 2020

  Dongguan Nisun Metal Mold Co, Ltd. është një ndërmarrje profesionale e prodhimit të mykut me vida me forcë të fortë teknike, prodhim profesional dhe kontroll të rreptë të cilësisë.Produktet kryesore përfshijnë JIS/ANSI/DIN/GB/ISO...

 • Klienti i pari, cilësia e para, teknologjia e para, shërbimi i dedikuar

  Nisun duke përdorur materiale karabit me cilësi të lartë, ne projektojmë, prodhojmë dhe furnizojmë kallëpe precize me cilësi të lartë për klientët që merren me industri të ftohta. Rreth kallëpeve tona, devijimi standard relativ mund të kontrollohet...