За нас

https://www.mouldpunch.com/about-us/

Dongguan Nisun Metal Mold Co., Ltd.

Jiangsu Taisin New Materials Co., Ltd.

Основана е во 2002 година, а втората компанија којаKunshan Libiao прецизен хардвер ко., LTD.е основана во 2007 година во Куншан, Џиангсупровинција, Ние сме специјализирани за производство на домашни еден од ударот, заботФабрика за мувла за завртки.инженери; Постои група на искусни технички операции и контрола на квалитетотперсонал; Главно производство JIS, ANSI, DIN, GB, ISO, итн сите видовиудар и забна плоча, и може според вашите барања, даги задоволуваат посебните потреби на пазарот.

Nisun Metal Mold Co., Ltd. и прецизен хардвер

Kunshan Libiao, чиишто производи за перење сите го прифаќаат увезениот челик со голема брзина SKH - 9 (M2), забната плоча го усвојуваат Јапонија датонг DC53 и челичен лим со голема брзина, компанијата поседува висок квалитет на опрема за вакуумска термичка обработка, сите производи прифаќаат вакуумска термичка обработка и според барањата на клиентите може да се позлата со титаниум, нитридирање и други површински третмани.За да се подобри нивото на услуга на клиентот, Libiao формираше висококвалитетен тим за истражување и развој и тим за услуги по продажбата, врз основа на пазарот, позитивна иновација , се стремиме да станеме најдобриот избор за домашната индустрија за завртки.

Nisun Metal Mold Co., Ltd.
За нас-1

Бидејќи нашата компанија производство на перфоратор и забна плоча со супериорни перформанси, сигурен квалитет, првокласна услуга, со што ја освојува довербата на клиентите, производите се шират низ целата земја, обемот на продажба се зголемува и се извезува во Канада, Тајланд и други земји Во исто време, нашата компанија последователно беше здружение на индустријата за прицврстувачи од нерѓосувачки челик Шенжен за да се оцени за втората годишна членска единица, беше евалуација за здружението на индустријата за сврзувачки елементи во провинцијата Гуангдонг, член на третата, згора на тоа, Нашата компанија Kunshan и компанијата Dongguan соодветно во Октомври 2010 и декември 2014 година ја поминаа меѓународната сертификација за системот за управување со квалитет ISO9001:2008.

удар и забна плоча
удар и забна плоча
удар и забна плоча

Претпријатие култура

Нашата деловна филозофија:

создаде вредност квалитет, искреност обликувана иднина
Стандардите за квалитет може да се мерат во два аспекта, лични: бара интегритет благороден моралстандарди, имаат позитивни вредности, веруваме дека ќе донесе доверба и позитивна личностповеќе вредност за поединецот;Производи, постојат строги и стабилен квалитет, за да се зголеми назадоволување на побарувачката, создаваме повеќе вредност за клиентите. Ние инсистираме на искрен став, извонредна репутација, одлични производи и услуги за да правиме бизнис изграден да трае.

Ги следиме следните вредности:
Фокусирајте се на клиентот: најдете клиенти и побарувачката на пазарот, носи на клиентитевреднувајте, почитувајте ги и задоволувајте ги клиентите. Континуирано надминувајте ги очекувањата на клиентите, одржувајте ја лојалноста и довербата на клиентите.
Почит кон индивидуата и тимот: отворена и искрена комуникација, фер и праведна.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја